Balinalar Sıcak Sularda! PEPE Coin ve 6 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!

Wormhole, Stake For Governance’ın başlattığını duyurdu. Aethir, airdrop taleplerini önümüzdeki hafta başlatacak. Dev bir balina Binance’e yüklü PEPE Coin transfer etti. Bir trader MOTHER ticareti yaparak 8 günde 8,6 milyon dolar kar elde etti! Ve daha fazlası…

MOTHER, PEPE Coin ve bu 5 altcoin’den haberler var!

Dymension staking oylama sistemini başlattı

Dymension, bir stake oylama sistemi olan DYM Sponsorluklarını başlattığını duyurdu. Bu sistem, RollApps ve likidite havuzları arasında on-chain teşvik akışlarının nasıl tahsis edileceğini seçmekten ve tokenleri dağıtmanın en iyi yolunu dinamik olarak belirlemekten sorumlu olacak.

Wormhole, Stake For Governance’ı başlattı

Wormhole, Stake For Governance’ın başlattığını duyurdu. Ayrıca, W token holderlarının yönetime katılmak için W Blockchain EVM Chain’e geçirmeleri ve tokenleri stake etmeleri gerektiğini bildirdi. Aynı zamanda, W tokenlerinin Solana’dan EVM Chain’e günlük transfer limiti 100 milyon olacak. Proje, bunun Wormhole Guardian’ın bir güvenlik özelliği olduğunu belirtti.

Arweave, Odysee’yi satın aldı

Arweave, LBRY protokolünde inşa edilmiş merkezi olmayan bir video paylaşım platformu olan Odysee’yi satın aldı. Bu hamlenin, sansürsüz bir sosyal medya platformu oluşturmak için 7 milyon kullanıcısını Arweave’e getirmesi bekleniyor.

Aethir, airdrop taleplerini önümüzdeki hafta başlatacak

Merkezi olmayan GPU bulut altyapısı Aethir, airdrop taleplerini önümüzdeki hafta başlatacağını duyurdu. Mad Lads, Donald Tremp ve BODEN topluluğu kullanıcılarının rozeti Solana cüzdanına ve EVM adresini Aethir airdrop sayfasındaki kişisel profile 9 Haziran saat 18:00’den önce bağlamaları gerekiyor.

Bir balina 0,1789 dolardan 8,6 milyon MOTHER satın aldı

Bu arada, on-chain gözlemci Lookonchain, bugün son 5 saat içinde bir balinanın ortalama 0,1789 dolar fiyattan 8,6 milyon MOTHER satın aldığını bildirdi. Ayrıca, bunun için yaklaşık 1,54 milyon dolar değerinde 8.943 SOL harcadığını belirtti.

Bir trader MOTHER ticareti yaparak 8 günde 8,6 milyon dolar kar elde etti!

Lookonchain’e göre bir trader MOTHER ticareti yaparak 8 günde 8,6 milyon dolar kar elde etti. Trader 29 Mayıs’tan 1 Haziran’a kadar 50,35 milyon MOTHER satın almak için 777.000 dolar harcadı. Balina şu anki değeri 9,4 milyon dolar olan MOTHER’i şimdiye kadar elinde tuttu.

Bir balina Binance’e yüklü PEPE Coin transfer etti

On-chain gözlemci Ember, dev bir balinanın kısa süre önce Binance’e yüklü miktarda PEPE aktardığını bildirdi. Buna göre balina Binanace’e 2,08 milyon dolar değerinde PEPE Coin transfer etti. Bu bağlamda gözlemci, Balinanın 5/22’den 5/30’a kadar yaklaşık 0,0000137 dolar fiyatla, yaklaşık 22,43 milyon dolar değerinde 1,64 trilyon PEPE Coin satın aldığını belirtti. Bu PEPE Coin yatırımı tradera 1,6 milyon dolar (%7) tutarında değişken bir kâr sağlıyor.

Balinalar Binance’e 82.000 ENS aktardı

Bir başka yerde Ember, Ethereum ekosistemi üzerine bahis oynayan balinaların kısa süre önce önce Binance’e 82.000 ENS (yaklaşık 2,04 milyon dolar) transfer ettiğini bildirdi. Balinalar, bu 82.000 ENS’yi 24 Mayıs’ta 23,43 dolar fiyattan satın aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir